Oznámení o přerušení dodávky elektřiny

Toto je staré diskusní fórum, bez možnosti přidávat příspěvky. Od 01.01.2018 najdete nové diskusní fórum na adrese http://diskuzni-forum.nepomuk.cz/.
Obecná diskuse o městě Nepomuk http://old.nepomuk.eu a dění v něm i blízkém okolí.
Pravidla fóra
Toto je staré diskusní fórum, bez možnosti přidávat příspěvky. Od 01.01.2018 najdete nové diskusní fórum na adrese http://diskuzni-forum.nepomuk.cz/.

Dodržuje Kodex diskutéra http://muj.idnes.cz/dukaty_info.asp?y=s ... kutera.htm. Porušení těchto zásad může mít za následek smazání příspěvku bez předchozího upozornění.

Přihlédněte, prosím, také k Desateru zásad etické a účinné diskuze http://www.agora-praha.cz/page-57/desat ... ne-diskuze.

Chcete upozornit na závadu na veřejném osvětlení, nepořádek na ulici, nedostatky v zimní údržbě atp.? Obraťte se rovnou na technické služby města Nepomuku – e-mail: info.ts@urad-nepomuk.cz, tel.: 606 064 933.
Přicházíte s jiným konkrétním nápadem, připomínkou, věcnou kritikou? Sdělte svůj podnět přímo městskému úřadu! E-mail: posta@urad-nepomuk.cz, tel.: 371 519 711. Děkuje Vám za Váš zájem o naše město!

Nebo použijte Obrázek
občan

Oznámení o přerušení dodávky elektřiny

Příspěvek od občan » 27 srp 2015 20:22

Dobrý den píši ohledně přerušení dodávky elektřiny ,podle těch přiložených map se nedá poznat kde to přesně bude dříve byli napsány ulice nebo uřčitá mýsta a te naké mapi bez popisu děs a hruza !!!!!

čtenářka

Re: Oznámení o přerušení dodávky elektřiny

Příspěvek od čtenářka » 01 zář 2015 09:21

No vidíte, a to já bych řekla, že pro občany, kteří mají problém se čtením a psaním bude mapka přehlednější.

Pepa

Re: Oznámení o přerušení dodávky elektřiny

Příspěvek od Pepa » 01 zář 2015 12:36

....a já bych řekl, že mapka je velmi přehledná a děkuji za ni. Diskutující "občan" - soudě podle úrovně jeho pravopisu - má potíže zvládnout mnohé jednoduché věci.

Honza

Re: Oznámení o přerušení dodávky elektřiny

Příspěvek od Honza » 01 zář 2015 16:35

Mapy jsou fajn, jen když tam byly nově, tak mi nešly otevřít, takže jsem chvíli nevěděl jak to bude s naším domem.
Asi nějakej internetovej brouk. :-)

Dodatek (nechci zakládat nový vlákno): Docela mě pobavilo to zrušení analogu na místní KTV. Od 1. září začneme odpojovat programy ... Já to zkusil na starý telce, kterou už teda moc nepoužívám, a už 31. srpna vlastně všechno zrnilo až na NIKA-TV, Óčko a nějakej německej sport kanál. Tomu říkám super služby - už dnes uděláme komplet to, co máme dělat postupně od zítra.
Jo, a fakt se bavím nad tím, že třeba na CS Film, kde se vysílají starý český filmy v normálním SD, je potřeba HD kodek.
Chceš se dívat na starý srágory, tak si na ně kup novou televizi nebo set-top-box, prostě mega Kocourkov ...

Uživatelský avatar
Slava P
Příspěvky: 109
Registrován: 18 lis 2014 17:11
Jméno a příjmení: Slavomír Popule
Bydliště: Nepomuk

Re: Oznámení o přerušení dodávky elektřiny

Příspěvek od Slava P » 10 zář 2015 11:42

Tato část diskuse mi dnes přijde velmi vhod. - Oznámení a přerušení dodávek elektřiny a přiložené mapy jsou sice dobré, ale rozhodně neposkytují všechny potřebné informace. Tyto informace nemusí - a vlastně ani nemůže - podávat ČEZ, ale město.
Nebylo by vůbec špatné informovat občany o tom, že když je určitá část města bez proudu, pak to znamená, že také nepoteče voda - a to nejen v odpojené oblasti, ale v mnohem širším okruhu. Aktuálně asi na celém sídlišti neteče voda, byť ve větší části proud jde.
Jen někteří vědí, kudy teče voda, kde jsou přečerpávací stanice etc. Většina lidí s kterými jsem se dnes dopoledne setkal, to neví. Jedna paní si myslela, že voda neteče díky práci na nové křižovatce, další tak nějak tušila, že to souvisí s tím anoncovaným přerušením elektřiny, ale stejně na tuto situaci nebyla připravená. Nejen ony, ale i další lidé, pak otevřeně vyjádřili své rozhorčení nad tím, že o této situaci nebyli nijak informováni.
V blízké prodejně potravin mi potrvrdili, že dnes se neperlivá balená voda prodáva ve velkém, a díky tomu, že další obchod mezi bytovkami je uzavřený, už nemají ani chleba ... Připraven tedy nebyl skoro nikdo.

Oprávněná kritika v tomto případě dopadá na město Nepomuk a jeho vedení, které by mělo víc myslet na (a částečně i za) své občany.
Pokud by se taková situace měla opakovat, pak by bylo dobré občany informovat také o tom, co všechno takové přerušení dodávky elektřiny může způsobit. Tedy např. že nepoteče voda, nebude fungovat kabelová televize, může dojít k přerušení internetového spojení (Wi-Fi, páteřní síť u kolejí ve Dvorci) atd.

Závěrem se ptám, zda nebudou mít zbývající plánovaná přerušení dodávky elektřiny nějaký dopad na širší oblast. Neptám se jen za sebe, ale za mnoho svých spoluobčanů.
Jako obyvatele sídliště mne nejvíc zajímá hlavně to, zda nedojde k přerušení dodávek vody na sídlišti také příští týden, kdy v pátek 18. září bude bez proudu velká část města.

Uživatelský avatar
Pavel Kroupa
Příspěvky: 152
Registrován: 17 lis 2014 12:38
Bydliště: Nepomuk
Kontaktovat uživatele:

Re: Oznámení o přerušení dodávky elektřiny

Příspěvek od Pavel Kroupa » 10 zář 2015 20:10

Chyba je opravdu na straně vedení města, respektive městského úřadu. Nikoho zkrátka nenapadlo, že když nepůjde proud na Knárovce, tak také nepoběží čerpadla ve vodárně nad ní a na Kunštátě nebude voda.
Je to ostuda, omlouvám se za sebe i ostatní.

Přerušení dodávky elektřiny 18/9 by se fungování vodovodu nemělo nijak dotknout.

Uživatelský avatar
Slava P
Příspěvky: 109
Registrován: 18 lis 2014 17:11
Jméno a příjmení: Slavomír Popule
Bydliště: Nepomuk

Re: Oznámení o přerušení dodávky elektřiny

Příspěvek od Slava P » 11 zář 2015 16:28

Děkuji za jasnou odpověď a omluvu.

Uživatelský avatar
Slava P
Příspěvky: 109
Registrován: 18 lis 2014 17:11
Jméno a příjmení: Slavomír Popule
Bydliště: Nepomuk

Re: Oznámení o přerušení dodávky elektřiny

Příspěvek od Slava P » 27 čer 2016 11:56

V první polovině července čeká Nepomuk celá série přerušení dodávek elektrické energie. Časy a mapky jsou jasné, takže každý může vědět, kdy bude bez proudu. Provozovatel KTV již s velkým předstihem informuje o tom, že v těch dnech nepůjde kabelovka, což platí např. též pro bezdrátový internet.
Dne 11. července bude bez proudu také vodárna zásobující vodou sídliště, takže předpokládám, že onoho dne od 7.30 do 13.30 nepoteče voda. Je můj předpoklad správný? - Pokud ano, tak doufám, že se tato informace objeví na webu města, v KTV nebo třeba v SMS zprávě z InfoKanálu. Času na informování je opravdu dost a dost ...

ALČA

Re: Oznámení o přerušení dodávky elektřiny

Příspěvek od ALČA » 13 črc 2016 19:33

přerušení dodávky se dá přežít,byly různé lokality,dneska mi to ale přineslo poznání,jak velký je stále rozdíl mezi vietnamským a "našim" obchodníkem,obchod Na Vinici (nad schodama) byl zavřený,stejně jako v minulých dnech všechny ty obchody v lokalitách kde právě nešla elektřina,ale samoobsluha(bývalá Símalka) byla otevřená,před ní agregát a snaha překlenout dobu přerušení proudu,nejspíš si taky vietnamský obchodník spočítá ztrátovost zavřeného obchodu,

Zamčeno

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti