Požár ve Fénixu

Toto je staré diskusní fórum, bez možnosti přidávat příspěvky. Od 01.01.2018 najdete nové diskusní fórum na adrese http://diskuzni-forum.nepomuk.cz/.
Obecná diskuse o městě Nepomuk http://old.nepomuk.eu a dění v něm i blízkém okolí.
Pravidla fóra
Toto je staré diskusní fórum, bez možnosti přidávat příspěvky. Od 01.01.2018 najdete nové diskusní fórum na adrese http://diskuzni-forum.nepomuk.cz/.

Dodržuje Kodex diskutéra http://muj.idnes.cz/dukaty_info.asp?y=s ... kutera.htm. Porušení těchto zásad může mít za následek smazání příspěvku bez předchozího upozornění.

Přihlédněte, prosím, také k Desateru zásad etické a účinné diskuze http://www.agora-praha.cz/page-57/desat ... ne-diskuze.

Chcete upozornit na závadu na veřejném osvětlení, nepořádek na ulici, nedostatky v zimní údržbě atp.? Obraťte se rovnou na technické služby města Nepomuku – e-mail: info.ts@urad-nepomuk.cz, tel.: 606 064 933.
Přicházíte s jiným konkrétním nápadem, připomínkou, věcnou kritikou? Sdělte svůj podnět přímo městskému úřadu! E-mail: posta@urad-nepomuk.cz, tel.: 371 519 711. Děkuje Vám za Váš zájem o naše město!

Nebo použijte Obrázek
další anonym

Re: Požár ve Fénixu

Příspěvek od další anonym » 19 dub 2016 11:46

Cena necelých 70,- kč za hodinu cvičení je tak akorát. Chytráci by chtěli asi rozpočítávat extra cenu za každou lekci - podle toho kolik lidí zrovna přijde.

oznamení

Re: Požár ve Fénixu

Příspěvek od oznamení » 05 čer 2016 16:01

V Klášteře teď frčí trestní oznámení jedny na druhý, už došlo i na Fénix a jejich e-shop.

Olina

Re: Požár ve Fénixu

Příspěvek od Olina » 16 bře 2017 13:27

Co je prosím projekt Monastery, z.ú. (Fénix) s názvem Dobrovolnické centrum Zelená hora? Může město podporovat z dotací pro neziskové organizace zapsaný ústav na úkor nepomuckých spolků, čeká nás rok 2014?

Vokoun

Re: Požár ve Fénixu

Příspěvek od Vokoun » 17 bře 2017 09:01

Cílem dotačního programu "Podpora činnosti neziskových organizací" je rozvoj místního spolkového života a občanské společnosti. Program je proto určen na podporu činnosti spolků a dalších nestátních neziskových organizací působících ve městě Nepomuku (viz https://www.nepomuk.cz/obcan/podpora-ci ... rganizaci/). Zapsaný ústav Monastery je neziskovou organizací, působí zde a tedy je i oprávněným žadatelem.
Co je Dobrovolnické centrum Zelená Hora, netuším, ale zní to nadějně!

chytrej

Re: Požár ve Fénixu

Příspěvek od chytrej » 17 bře 2017 14:38

Jo, dobrovolnické centrum tam bylo už 2014. To taky všichni dobrovolničili zdarma nebo za 45Kč hrubýho na hodinu a paní Brožová pak shrábla všecky tržby pro sebe. :-D

jarkaa

Re: Požár ve Fénixu

Příspěvek od jarkaa » 19 bře 2017 15:58

jsem to konečně zjistila!zdálo byjse vám divný kdyby zastupitel provozoval celý léto spolu z kamoškou vochechulí z Fenikse zadačo zámek?obec mu dala 500000 na náklady nato a dotace ješťe z Nepomuka na činnost a oni pro sebe vybírali s obecního majetku provisi se vstupu a měli občerstvení a tak dál?
Mi to divný přijde dost. porušení při zprávvě majetku zastupitelem a bude to paní a kolegy bolet. povedená zastupitelka rašple klašterecká bych chtěl slyšet její slib zastupitele hrabat pro sebe jak vocechule stará z Fenikse co jen hrabe a hrabe a běduje! Manžel už ji utek s naší zahradnicí radči. Ostuda, Hygiena, kontrola E.T., audyt jak přidělili dotace, financak... Vězění. Rok 2014 ne znova!!!!! Sorry jako. :shock: :shock: :shock: :?

blbouni nejapni

Re: Požár ve Fénixu

Příspěvek od blbouni nejapni » 19 bře 2017 16:44

Sdělte mi jména členů komise.
Zjevně přiřkli dotaci z veřejných zdrojů na činnost zapsaného ústavu konané mimo Nepomuku. Monastery nemá s Klášterem dle starosty Bartoska užavřenu dohodu ani smlouvu na provozování techto aktivit na pozemcích obce. Styďte se. Peníze do kapsy kamarádce. Co vám slíbila? Bídáci.

priznani

Re: Požár ve Fénixu

Příspěvek od priznani » 19 bře 2017 19:42

Videl jsem danove priznani za 2014. Priznany prijem ze Zelene Hory v roce 2014 pred zdanenim pouhych 350.000, vydaje jen o 24.000 mene. Sama pani Brozova prezentovala, ze prislo pres 10.000 platicich lidi, vstupne bylo 120 Kc/osoba. Kde jsou prijmy za obcerstveni a zbozi? Kdo ulil zbytek penez a proc nebyly zdaneny? Dalsi zajimava polozka jsou sluzby pro MAS: prijmy 162.000, vydaje 166.000. To se pani Brozova pro MAS tak obetuje a doplaci ji na jeji cinnost z toho, co usetri v Nepomuku za najem na ukor jinych spolku, nebo spolu pecou podvody? To by snad kristalove cista pani Brozova nedelala. Klaster ji chce pronajmout zamek znovu, za vymenu znovuzvoleni starosty, ale ted na jeji zcela nove zalozeny spolek! Proc na novy? Jen je divne, ze zada dotace na puvodni. To zas budou podvody... Ze by pomohla MAS? Zamyslete se sami...

ochránkyně

Re: Požár ve Fénixu

Příspěvek od ochránkyně » 20 bře 2017 21:12

Chtěly sme to nechat plavat ale...nechceme to letos zas:

ofic. stránka akce - 2014: citujeme: "První víkend otevření - téměř 5.000 lidí" (tj= příjem ze vstup. přes 400.000,- Kč)

Plzeňský deník - 15.8.2014 - citujeme: Rekordní návštěvností deseti tisíc lidí během dvou uplynulých víkendů se může chlubit zámek Zelená Hora...

a další ... raději nepubl. odkazy ať to nemažou - kopie máme

Příjem v daň. přiznání-máme celou kopii /Zelená hora/: 350.000,- Kč - to vyšlo takto kulatě? Náhoda? Ne. Něco se asi ulilo?

Náš výpočet: Příjem za 15.000 lidí - /vstup 120-300,-Kč/ - cirka 1,2 mil. Kč?

Daňový únik: cirka 850.000,- Kč??????

Přiznaný zisk v daň. přiznání /Zelená hora/ - 24.619,- Kč - výsměch!!!!!!!

Nosili ste si krabice od vína? Účetní to omylem napsala do jiného řádku???
..............
Budova a vše pro Fénix = zdarma.
Dotace = dáme.
Zámek = zopáknem si to.
My = Zkuste to...

lenora

Re: Požár ve Fénixu

Příspěvek od lenora » 23 bře 2017 11:06

jarkaa píše:
19 bře 2017 15:58
jsem to konečně zjistila!zdálo byjse vám divný kdyby zastupitel provozoval celý léto spolu z kamoškou vochechulí z Fenikse zadačo zámek?obec mu dala 500000 na náklady nato a dotace ješťe z Nepomuka na činnost a oni pro sebe vybírali s obecního majetku provisi se vstupu a měli občerstvení a tak dál?
Mi to divný přijde dost. porušení při zprávvě majetku zastupitelem a bude to paní a kolegy bolet. povedená zastupitelka rašple klašterecká bych chtěl slyšet její slib zastupitele hrabat pro sebe jak vocechule stará z Fenikse co jen hrabe a hrabe a běduje! Manžel už ji utek s naší zahradnicí radči. Ostuda, Hygiena, kontrola E.T., audyt jak přidělili dotace, financak... Vězění. Rok 2014 ne znova!!!!! Sorry jako. :shock: :shock: :shock: :?
Dobrý den. Tyhle informace mi zajímají. Mohu vědět kde jste to zjistila? Koho mám kontaktovat nebo kde hledat? Nějak tomu nerozumim. Nebo mi pošlete email s informacema, tady jsem to nepochopila :-( Děkuji. lenora76@seznam.cz

Zamčeno

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 26 hostů