Kruhová křizovatka u Pyramidy

Toto je staré diskusní fórum, bez možnosti přidávat příspěvky. Od 01.01.2018 najdete nové diskusní fórum na adrese http://diskuzni-forum.nepomuk.cz/.
Obecná diskuse o městě Nepomuk http://old.nepomuk.eu a dění v něm i blízkém okolí.
Pravidla fóra
Toto je staré diskusní fórum, bez možnosti přidávat příspěvky. Od 01.01.2018 najdete nové diskusní fórum na adrese http://diskuzni-forum.nepomuk.cz/.

Dodržuje Kodex diskutéra http://muj.idnes.cz/dukaty_info.asp?y=s ... kutera.htm. Porušení těchto zásad může mít za následek smazání příspěvku bez předchozího upozornění.

Přihlédněte, prosím, také k Desateru zásad etické a účinné diskuze http://www.agora-praha.cz/page-57/desat ... ne-diskuze.

Chcete upozornit na závadu na veřejném osvětlení, nepořádek na ulici, nedostatky v zimní údržbě atp.? Obraťte se rovnou na technické služby města Nepomuku – e-mail: info.ts@urad-nepomuk.cz, tel.: 606 064 933.
Přicházíte s jiným konkrétním nápadem, připomínkou, věcnou kritikou? Sdělte svůj podnět přímo městskému úřadu! E-mail: posta@urad-nepomuk.cz, tel.: 371 519 711. Děkuje Vám za Váš zájem o naše město!

Nebo použijte Obrázek
Zamčeno
Uživatelský avatar
Slava P
Příspěvky: 109
Registrován: 18 lis 2014 17:11
Jméno a příjmení: Slavomír Popule
Bydliště: Nepomuk

Re: Kruhová křizovatka u Pyramidy

Příspěvek od Slava P » 28 kvě 2015 16:36

Těch oranžových cedulí jsem si všiml. Nejsem sice ze Dvorce, ale taky se mi to nelíbí. Nelíbí-li se vám to víc než mně, tak si stěžujte.
"Můžeme s tím nesouhlasit, můžeme proti tomu protestovat, ale to je asi tak všechno, co s tím můžeme dělat!"

Josef Šlajer
Příspěvky: 18
Registrován: 07 dub 2015 09:37
Jméno a příjmení: Josef Šlajer

Re: Kruhová křizovatka u Pyramidy

Příspěvek od Josef Šlajer » 07 čer 2015 08:08

Možná by to přeci jen ještě chtělo nějakou revizi toho značení objízdných tras. Stále se ještě najdou řidiči, kteří je nepochopí a bloudí po Nepomuku jako po jiném světě. Bydlíme v Husově ulici, na rohu Swalmenské. Několikrát jsme s manželkou radili zoufalým řidičům, kteří před námi zastaví a celí nešťastní telefonují svým známým, aby jim pomohli. Nedávno to byly dokonce 3 autobusy, které zajišťovaly náhradní přepravu kvůli výluce na železnici. To není možné aspoň zatelefonovat na ČD a říci jim, kudy mají ty autobusy posílat? Samozřejmě jistější by bylo předělat to značení a doplnit např. před pyramidu cedulky se šipkou a nápisem BUS. To samé se týká značení objízdných tras pro kamiony, zřejmě také není dostatečné, Swalmenskou projely již desítky kamionů s návěsem. V těch zatáčkách je to docela slušné rodeo, obzvláště, když se potkají s nějakým autem v protisměru.
No a ten zákaz vjezdu do té spojovací náhradní komunikace, co je na konci Swalmenské směrem k Pyramidě, tak ten se může klidně odstranit, odhaduji to tak asi na 5 aut z 10, která ho projedou. Ten zákaz je tam zbytečně !!!

Josef Šlajer
Příspěvky: 18
Registrován: 07 dub 2015 09:37
Jméno a příjmení: Josef Šlajer

Re: Kruhová křizovatka u Pyramidy

Příspěvek od Josef Šlajer » 07 čer 2015 08:17

Rád bych se dozvěděl, který chytrý člověk schválil umístění značky "Průjezd zakázán" v ulici U Hřiště. Mohl by mi někdo z radnice vysvětlit, jakým způsobem toto opatření pomůže řešení současné zoufalé dopravní situace v Nepomuku ????!!! Počítám, že se jistě najde spousta obyvatel Swalmenské ulice, kteří by tento zákaz průjezdu uvítali i ve své ulici!!! V Husově ulici by se nám líbil nejspíš všem. Můžeme tu také mít tuto nádhernou novou značku?

loby

Re: Kruhová křizovatka u Pyramidy

Příspěvek od loby » 07 čer 2015 10:13

Kdopak se nám o tu značku asi postaral ? Nenapadá vás někdo ? Mě například napadlo,že by to mohl být někdo,kdo v té ulici bydlí.Vzhledem k hustotě osídlenosti moc variant není.Otázkou ovšem je,proč je nadřazen zájem sobeckého jednotlivce,nad zájmem plynulosti provozu.

řidič

Re: Kruhová křizovatka u Pyramidy

Příspěvek od řidič » 07 čer 2015 23:20

Je třeba tam tedy zastavit zazvonit nebo zatroubit a ject zase dál ať si tu značku obyvatelé ulice pořádně užijou.

Jiří Švec
Příspěvky: 16
Registrován: 05 úno 2015 16:53
Jméno a příjmení: Jiří Švec

Re: Kruhová křizovatka u Pyramidy

Příspěvek od Jiří Švec » 08 čer 2015 07:07

Pane Šlajere, děkuji za Vaše podnětné nápady, zavolejte, prosím, na 725 872966, sjednáme schůzku a problémy spolu vyřešíme. Pak to podle pravdy přepište na fórum. Děkuji Švec J.

Josef Šlajer
Příspěvky: 18
Registrován: 07 dub 2015 09:37
Jméno a příjmení: Josef Šlajer

Re: Kruhová křizovatka u Pyramidy

Příspěvek od Josef Šlajer » 09 čer 2015 09:33

Dobrý den, pane Šveci. OK, zavolám a domluvíme se, to není problém. Na ten rozhovor se těším. Vím, že Vaše práce není jednoduchá, nikdy neuděláte věci tak, abyste se zavděčil všem, to znám, vždycky bude někdo nespokojený.

Nic ve zlém, ale z Vašeho dovětku cítím náznak toho, že jsem snad něco nenapsal podle pravdy, což se mi moc nelíbí. Snažil jsem se objektivně popsat svoje vlastní zkušenosti - rozhodně jsem nelhal! Všiml jsem si, že se lidé bojí vylézt z anonymity a otevřeně se vyjádřit. Velká část anonymů se zmůže jen na kritiku, bohužel často i sprostou, nepodloženou informacemi. Doufal jsem, že moje postřehy pomůžou nalézt nějaké lepší řešení. Na rovinu se přiznám, že já to řešení neznám. Jen vidím, že zákazové dopravní značky toho moc neřeší, lidé si z nich nic nedělají. A rovnou dodávám, že to není chybou policie, ta svou práci dělá. Vina je v lidech.

PS: Také dost dobře nechápu, proč bych měl vykonávat práci Vašeho mluvčího, tu pravdu sem bude muset napsat někdo z radnice.

kozel

Re: Kruhová křizovatka u Pyramidy

Příspěvek od kozel » 19 čer 2015 12:11

To jsem rád, že jste nelhal. Radnice je totiž velmi úzkostlivá na lhaní, oni sami nikdy nelžou.

roman bláha

Re: Kruhová křizovatka u Pyramidy

Příspěvek od roman bláha » 30 črc 2015 09:23

Dobry den, koordinacni skupina nas uz dlouho neinformovala o stavu praci na KO u pyramidy. Jestli se pokracuje dle harmonogramu nebo jsou ve skluzu. Soukoli se asi zadrhlo

Uživatelský avatar
Pavel Kroupa
Příspěvky: 152
Registrován: 17 lis 2014 12:38
Bydliště: Nepomuk
Kontaktovat uživatele:

Re: Kruhová křizovatka u Pyramidy

Příspěvek od Pavel Kroupa » 30 črc 2015 10:04

Dobrý den.
Aktuální zpráva z výstavby kruhového objezdu bude v Nepomuckých novinách, které vyjdou pozítří. Na Váš podnět je tato informace zveřejněna již teď, tedy s předstihem, v příslušné rubrice na městském webu: http://old.nepomuk.eu/cs/kruhova-krizov ... a-na-srpen

Zamčeno

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů