Anketa

Toto je staré diskusní fórum, bez možnosti přidávat příspěvky. Od 01.01.2018 najdete nové diskusní fórum na adrese http://diskuzni-forum.nepomuk.cz/.
Obecná diskuse o městě Nepomuk http://old.nepomuk.eu a dění v něm i blízkém okolí.
Pravidla fóra
Toto je staré diskusní fórum, bez možnosti přidávat příspěvky. Od 01.01.2018 najdete nové diskusní fórum na adrese http://diskuzni-forum.nepomuk.cz/.

Dodržuje Kodex diskutéra http://muj.idnes.cz/dukaty_info.asp?y=s ... kutera.htm. Porušení těchto zásad může mít za následek smazání příspěvku bez předchozího upozornění.

Přihlédněte, prosím, také k Desateru zásad etické a účinné diskuze http://www.agora-praha.cz/page-57/desat ... ne-diskuze.

Chcete upozornit na závadu na veřejném osvětlení, nepořádek na ulici, nedostatky v zimní údržbě atp.? Obraťte se rovnou na technické služby města Nepomuku – e-mail: info.ts@urad-nepomuk.cz, tel.: 606 064 933.
Přicházíte s jiným konkrétním nápadem, připomínkou, věcnou kritikou? Sdělte svůj podnět přímo městskému úřadu! E-mail: posta@urad-nepomuk.cz, tel.: 371 519 711. Děkuje Vám za Váš zájem o naše město!

Nebo použijte Obrázek
Zamčeno
další anonym

Re: Anketa

Příspěvek od další anonym » 02 kvě 2016 23:12

Pardon: KOMUNISTA

Radim

Re: Anketa

Příspěvek od Radim » 08 kvě 2016 10:26

Tak dneska v 18.hodin na Sokolovně , jsem zvědavej co nám zase nalžou !!!!!!!

další anonym

Re: Anketa

Příspěvek od další anonym » 09 kvě 2016 10:42

Radime, když do toho jdeš s timhle postojem, tak tam radši nelez. Protože ty, a tobě podobní, nebudete nikdy spokojeni, jenom prudíte a pomlouváte. Vždycky bude všechno špatně. Nechápu, že vám to stojí za to. No, ale nějaký lidi prostě musí být hnusný a hnusně přemejšlet, protože neumí uznat (a sami udělat a vymyslet) cokoliv pořádnýho. Mam pravdu, že? Mám!


RADIM

Re: Anketa

Příspěvek od RADIM » 09 kvě 2016 15:52

Nezlobt se na mě, ale několikrát jsem se byl ptát na pozemky co se týče pozemků v Korýtkách a bylo mě řečeno že pozemky už jsou odkoupený za týden jsem se dozvěděl že pozemky odkoupené nejsou sakra tak kde to jsme!!!!!!! Proč těm lidem lžou!!!!! To se neumí domluvit nebo co!!!Prostě z lidí dělají jen blbce!!!

Občan

Re: Anketa

Příspěvek od Občan » 10 kvě 2016 11:23

Vážený pane Radime,

pokud máte zájem o pozemky v Korýtkách od města a ptal jste se na to, zda je město koupilo, musíte uvést koho jste se přímo ptal a co Vám řekl.

Věc se má totiž následovně. Na posledním jednání městského zastupitelstva se projednával bod, jehož předkladatelem byla Rada města, a která níže uvedený bod doporučila ke schválení, a to konkrétně:
Odkoupení pozemků:
• p.č. 325/72, 346/32 a 346/30 v k. ú. Nepomuk (V Korýtkách) od manželů Marie a Josefa Michkových za 250 Kč/m2,
• p.č. 346/23, 346/24, 346/22, 346/21, 346/20, 346/27 a 346/2 v k. ú. Nepomuk (lokalita V Korýtkách) od p. Josefa Michka za 250 Kč/m2.

Zastupitelstvo však tento bod neschválilo s tím, že z jednání zastupitelstva vzešel požadavek, aby se před případným odkupem pozemků městem Nepomuk, provedla finanční analýza toho, kolik by město stálo vybudování související infrastruktury k vytvoření další zóny k bydlení.

Jak vidíte, je třeba se zajímat o oficiální informace a ne o babské drby, občas jednoduše stačí zajít na městské zastupitelstvo.

Občan chodící na zastupitelstvo

čapý hnizdo

Re: Anketa

Příspěvek od čapý hnizdo » 15 kvě 2016 13:17

Vůbec nerozumyme. V Horažďevycých zasýťované parceli 500 Kč méter a oni vyhrát Město najlepší biznis. Má zájem aby tam lidi se stěhovalo. V Chanovicých jsou parceli zadarmo""" včetně eletrycky a tekoucí voda. V Blovyce je gimnázyum dráha blýzko a Plzeň za kopcom a pozemky koštujou za 870. Nepomuk hce natáhnut a mít ježtě drahšie ,než ty Blovice ?!!!???? Ano bude líb????
My čumime celá familie ako víři.
Dle mojho je přyjatelný ceny v Nepomuk maxymálně 700. Inak si to kupí pár bohačov vyberajucích nehorazné many napriklad na deti malích a ubytováváně . Viem dobre počítat Vyktora = Fotbal = z deti a ubitovávánie obrovsky prijem = kamarát starozta postavý sylnici u domku = od kamarád Mufek lacno pozemok = staviam si lacno v Korýtkáh haus už teď. Haré. Juž mam komýn a sem vichechtanej ako kačor Donald.
S tutym přístupom vám polnosti zustane ladem ako nýčko - normalnie člověk s platom 8 tisyc ako já na to mat nebudú a ty cyzí sem nepude.. Neboto těm dalšiem strelite ze sleva???!!!??? Vlani bily parzely za 650, my pamatuju. Keď to podražyte na 870 to je podrazenie o dvagrát toliko ,to podraz na lyd a počekáme si na volbi ,pan Václaf Kovář ze Zociální demografie to potém zlavní . Ten je pro Lidi ZOCIÁLNÍ . ANO bude líb sme ako fyrma je tu pre kamaráta fotbalysti. Chceme tako haus pre náš famylie a ne abi nás město rejčovalo v penelák. Pán zlatej Somolýk dá many - dáfky. Přyjdeme pán Somolýk čekajte nás ženuška porodí piatej robátko. Vypraskat starosta naše robátka vystudujú školi a bude nový starosta.

chatař

Re: Anketa

Příspěvek od chatař » 15 kvě 2016 20:13

teda to muselo dát práce,
a přitom taková blbost :lol: :lol: :lol:

zocialni demograf

Re: Anketa

Příspěvek od zocialni demograf » 16 kvě 2016 11:34

Vsechna cest, pokud nekdo takovy chodi po Nepomuku. :D
Nicmene je tam par zajimavych bodu k zamysleni:
bezduvodne navyseni cen parcel o 35%..
spojitost fotbalu a zony V Korytkach..
ma mesto zajem, aby tu nekdo stavel krome kamaradů..

Bass

Re: Anketa

Příspěvek od Bass » 16 kvě 2016 14:33

U školy bude stavět jen Klapzubova jedenáctka...

Zamčeno

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti