Petardy na školním hřišti

Toto je staré diskusní fórum, bez možnosti přidávat příspěvky. Od 01.01.2018 najdete nové diskusní fórum na adrese http://diskuzni-forum.nepomuk.cz/.
Obecná diskuse o městě Nepomuk http://old.nepomuk.eu a dění v něm i blízkém okolí.
Pravidla fóra
Toto je staré diskusní fórum, bez možnosti přidávat příspěvky. Od 01.01.2018 najdete nové diskusní fórum na adrese http://diskuzni-forum.nepomuk.cz/.

Dodržuje Kodex diskutéra http://muj.idnes.cz/dukaty_info.asp?y=s ... kutera.htm. Porušení těchto zásad může mít za následek smazání příspěvku bez předchozího upozornění.

Přihlédněte, prosím, také k Desateru zásad etické a účinné diskuze http://www.agora-praha.cz/page-57/desat ... ne-diskuze.

Chcete upozornit na závadu na veřejném osvětlení, nepořádek na ulici, nedostatky v zimní údržbě atp.? Obraťte se rovnou na technické služby města Nepomuku – e-mail: info.ts@urad-nepomuk.cz, tel.: 606 064 933.
Přicházíte s jiným konkrétním nápadem, připomínkou, věcnou kritikou? Sdělte svůj podnět přímo městskému úřadu! E-mail: posta@urad-nepomuk.cz, tel.: 371 519 711. Děkuje Vám za Váš zájem o naše město!

Nebo použijte Obrázek
JB007
Příspěvky: 1
Registrován: 11 pro 2016 18:03
Jméno a příjmení: Kristýna Nová

Petardy na školním hřišti

Příspěvek od JB007 » 11 pro 2016 18:31

Dobrý večer,
uz od poloviny listopadu se po setmění na školním hřišti, nebo na skateparku shromažďuje skupinka asi osmi dětí, ve věku mezi 11 - 16 a vždy si s sebou přinesou i několik balení zábavní pyrotechniky, dělobuchů a práskacích kuliček. Zalezou si za rampy, aby je nebylo vidět a následující hodinu se baví tím, že jednu po druhé nechají vybuchovat. Majitelé domácích zvířat v okolí kruhového odjezdu se mnou budou jistě souhlasit, když řeknu, že každá rána znamená pro citlivé zvířecí uši peklo a pro majitele dvojnásobné, protože uklidňovat zvíře, které neví o co jde a odkud se rána vzala je velmi náročné. Ale nejde jen o mazlíčky, s každou ranou se mi víc a víc vaří krev, protože tyhle děti lezou na rampy jen proto, že jsou daleko od domova a rodiče tedy nevidí, co provádí a ony si myslí, že jim všechno projde.
Moje otázka tedy je, jak je možné, že se na školním pozemku vůbec mohou dít takové věci? Nemělo by se s tím něco dělat?
(Jedna nebo dvě lampy v okolí skateparku by vůbec nebyly na škodu a možná by to i ledascos vyřešilo...)

Zamčeno

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host