chodník u školky

Toto je staré diskusní fórum, bez možnosti přidávat příspěvky. Od 01.01.2018 najdete nové diskusní fórum na adrese http://diskuzni-forum.nepomuk.cz/.
Obecná diskuse o městě Nepomuk http://old.nepomuk.eu a dění v něm i blízkém okolí.
Pravidla fóra
Toto je staré diskusní fórum, bez možnosti přidávat příspěvky. Od 01.01.2018 najdete nové diskusní fórum na adrese http://diskuzni-forum.nepomuk.cz/.

Dodržuje Kodex diskutéra http://muj.idnes.cz/dukaty_info.asp?y=s ... kutera.htm. Porušení těchto zásad může mít za následek smazání příspěvku bez předchozího upozornění.

Přihlédněte, prosím, také k Desateru zásad etické a účinné diskuze http://www.agora-praha.cz/page-57/desat ... ne-diskuze.

Chcete upozornit na závadu na veřejném osvětlení, nepořádek na ulici, nedostatky v zimní údržbě atp.? Obraťte se rovnou na technické služby města Nepomuku – e-mail: info.ts@urad-nepomuk.cz, tel.: 606 064 933.
Přicházíte s jiným konkrétním nápadem, připomínkou, věcnou kritikou? Sdělte svůj podnět přímo městskému úřadu! E-mail: posta@urad-nepomuk.cz, tel.: 371 519 711. Děkuje Vám za Váš zájem o naše město!

Nebo použijte Obrázek
Uživatelský avatar
Pavel Kroupa
Příspěvky: 152
Registrován: 17 lis 2014 12:38
Bydliště: Nepomuk
Kontaktovat uživatele:

Re: chodník u školky

Příspěvek od Pavel Kroupa » 06 pro 2017 10:44

Dobrý den,
chodník podél školky v plánu nebyl, pouze parkoviště (v různých variantách). Ta finální má již platné územní rozhodnutí, finalizuje se projekt, na jaře by se mělo konečně stavět.
Aktuálně byl odstraněn dožilý drátěný plot na severní straně školky. Nová úprava oplocení bude realizována spolu s parkovištěm. Je tedy nyní možné pro pěší využít i asfaltovou komunikaci podél školky. V plánu jsou již delší dobu nové vstupy do areálu (od severu a západu). Jejich umístění tedy bude moci být zvoleno dle tras chodců.

Jana

Re: chodník u školky

Příspěvek od Jana » 06 pro 2017 14:05

Děkuji za odpověď.

Marie

Re: chodník u školky

Příspěvek od Marie » 19 pro 2017 08:27

20 let vyšlapaná pěšina a nikoho nenapadne, že tudy chodí lidé a že by se zde využil chodník.... Je to přece pozemek města... Nechodí tudy jen lidé do MŠ, ale i ostatní občané.

občan

Re: chodník u školky

Příspěvek od občan » 31 pro 2017 12:02

Místa bez chodniku tu byla, jsou a budou. Dlouhá léta byla "zážitkem" cesta z města k vlaku, pod novými bytovkami končil chodník v půli cesty atd. Holt nejlepší je jezdit autem nebo se zkusit naučit lítat.

Zamčeno

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host