Stránka 1 z 2

chodník u školky

Napsal: 09 bře 2017 21:59
od Jana
Bydlím zde 20 let a celou dobu přemýšlím,jestli město někdy počítá s chodníkem okolo školky. Myslím, že asi plánuje nové oplocení a chodník by se hodil místo prošlapané cesty a byl by maximálně využívaný.

Re: chodník u školky

Napsal: 10 bře 2017 09:56
od Semerád
Dobrý den, rozhodně by se chodník třeba i s osvětlením kolem školky uplatnil, chodí tudy hodně lidí a po dešti je tam bahno a projít tam i s dětmi je děs. Když už jsme u těch chodníků, bylo by fajn, kdyby město nechalo prodloužit chodník při hlavní silnici od unibricku směrem k normě, tam je to taky samé bahno. Na zastávku na náměstí už se asi nemá cenu někoho ptát, odpovědi jsem se stejně nedočkal a další zima bez zastávky už pomalu končí... Nikdy by mě nenapadlo, že jedna zastávka dá tolik práce, předpokládám že spíše administrativní než samotné výrobní :) Semerád

Re: chodník u školky

Napsal: 10 bře 2017 10:07
od obcan
urcite by se tam chodnik hodil. ale pocitejte s nim az tak za 5 nebo 10 let kdyz blba autobusova zastavka trva postavit tak dlouho......

Re: chodník u školky

Napsal: 14 bře 2017 22:43
od Krk
Pokud mne paměť neklame, tak tady před časem p. Kroupa sliboval (dokonce s nákresem), že se udělají parkovací místa (sedm či devět?) u brány školky a nad tím se také jaksi zavřela voda. Slibů mnoho, výsledky skoro žádné, hlavně že se široce debatuje nad plechovým svatým u kruháče... to Nepomucké trápí nejvíc.... :(

Re: chodník u školky

Napsal: 15 bře 2017 14:37
od Jana
S tím musím souhlasit, dodnes se divím, že se v křížovatce u školky nestalo žádné neštěsí, takže parkovací místa ochrání i dětičky a chodník pro lepší chození jak občanů, tak maminek s dětičkami.

Re: chodník u školky

Napsal: 15 bře 2017 16:17
od plány
No oni už vyhodily desítky tísíc za projetky a studie, ale nic se neděje.

Re: chodník u školky

Napsal: 16 bře 2017 08:40
od Marie
Pokud mě paměť nekalme, chodník vedle MŠ měl být už kdysi dávno. Ale postavili se proti tomu obyvatelé sousední bytovky. Tak z něho sešlo. Chodí se dál, ale v bahně!
Parkování je opravdu kritické! Opět do toho mluví obyvatelé sousedního bytového domu!

Re: chodník u školky

Napsal: 17 bře 2017 21:37
od parkoviště
Ve školce jsou rodiče žádáni o vyjádření ke dvěma variantám ohledně parkování. Vybírá se z varianty, kdy parkoviště bude před sousední bytvkou a před školkou se parkovat nebude. A z varianty, kdy parkoviště bude sousedit se školkou cca v místech, kde se parkovalo při zateplování MŠ. Vznikne tam asi jen 6 parkovacích míst. Kdo bude mít konečné slovo, to nebylo řečeno. Jen pochybuji, že rodiče budou chtít chodit od vedlejší bytovky a že obyvatelům tohoto domu nebude vadit zvýšený pohyb aut a lidí na jejich "nádvoří", když jim tedy vadil i chodník za domem.

Re: chodník u školky

Napsal: 02 pro 2017 22:03
od Jana
Tak máme čas plnění přání a tak se znovu ptám, jestli bude postaven onen chodník vedle školky. Bláto se roztahuje po trávníku, lidé stejně jinudy chodit nebudou, ať cestou do města nebo maminky do školky z druhé strany, kde není vstup do školky. To dá opravdu tolik práce a schvalování vyhotovit projekt a položit pár metrů dlažby? Děkuji za odpověď.

Re: chodník u školky

Napsal: 04 pro 2017 21:45
od Krk
Otevřené Hledí nemá na váš nablblej chodník čas, řeší buzerační radary, ovčani se klidně mohou brodit bahnem dál....