Zoufalá Norma

Toto je staré diskusní fórum, bez možnosti přidávat příspěvky. Od 01.01.2018 najdete nové diskusní fórum na adrese http://diskuzni-forum.nepomuk.cz/.
Obecná diskuse o městě Nepomuk http://old.nepomuk.eu a dění v něm i blízkém okolí.
Pravidla fóra
Toto je staré diskusní fórum, bez možnosti přidávat příspěvky. Od 01.01.2018 najdete nové diskusní fórum na adrese http://diskuzni-forum.nepomuk.cz/.

Dodržuje Kodex diskutéra http://muj.idnes.cz/dukaty_info.asp?y=s ... kutera.htm. Porušení těchto zásad může mít za následek smazání příspěvku bez předchozího upozornění.

Přihlédněte, prosím, také k Desateru zásad etické a účinné diskuze http://www.agora-praha.cz/page-57/desat ... ne-diskuze.

Chcete upozornit na závadu na veřejném osvětlení, nepořádek na ulici, nedostatky v zimní údržbě atp.? Obraťte se rovnou na technické služby města Nepomuku – e-mail: info.ts@urad-nepomuk.cz, tel.: 606 064 933.
Přicházíte s jiným konkrétním nápadem, připomínkou, věcnou kritikou? Sdělte svůj podnět přímo městskému úřadu! E-mail: posta@urad-nepomuk.cz, tel.: 371 519 711. Děkuje Vám za Váš zájem o naše město!

Nebo použijte Obrázek
jirkahonda
Příspěvky: 50
Registrován: 28 bře 2015 22:42
Jméno a příjmení: malej chytrej

Zoufalá Norma

Příspěvek od jirkahonda » 16 črc 2017 21:30

Dneska DOST neuvážlivě jsme odpoledne vyrazili na nákup do Normy.
Doba nákupu cca 13.30h.
Rohlíky ani chleba nebyly skladem.
Zakoupeno 5 balení mražených kuřecích stehenních řízků a na zkoušku stejk ze žraloka.Taky zmrazený.
Po rozmražení doma žralok na pánvičku,udělat a sníst.Jenže OUHA.I přes koření,zázvor a chili,smrděl víc než přeživší čudla pod nepomuckou čističkou
a podle toho i přes koření taky chutnal.Takže hurá do odpadkovýho koše.
Při rozbalení stehenních řízků další SMRADLAVÁ rána do nosu.
Tohle i přes tepelnou úpravu sníst,byl by zdravotní problém jistě nejmín na 14 dní.
Reklamaci jsme radši hned zamítli,jelikož se nám už nikam ject nechtělo a prostě NEBUDEM v Normě nakupovat.
FAKT hnus.

Jirka

Re: Zoufalá Norma

Příspěvek od Jirka » 17 črc 2017 14:16

Bohužel tak to je. Třeba Lidl nebo Penny nesrovnatelně lepší. V Normě třeba ovoce a zelenina samá II. jakost, pečivo asi III. Poměrně slušný jsou produkty u pultu maso a uzeniny, ale to s Normou nemá nic společného. Zkušenosti ostatních ?

Návštěvník

Re: Zoufalá Norma

Příspěvek od Návštěvník » 17 črc 2017 20:26

Jj, chtělo by to druhý obchoďák.
Alespoň by se v Normě chytili za nos.Takhle mají jistotu, že prodají vše, co se jim vejde do regálů.

občan

Re: Zoufalá Norma

Příspěvek od občan » 18 črc 2017 19:12

jo to by chtělo jenže to by tu nesměl bejt Kroupa kterej je proti všem velkejch obchodáku už i v Blovicich bude Peny na zimu se ma otevýrat a i Lídl tam má záměr stavět tak budemejezdit do Blovic a tady ať se poserou.

Návštěvník

Re: Zoufalá Norma

Příspěvek od Návštěvník » 19 črc 2017 12:50

Stavba nového marketu "nenormy" by mohl být volebním programem na příští volební období. :D

jirkahonda
Příspěvky: 50
Registrován: 28 bře 2015 22:42
Jméno a příjmení: malej chytrej

Re: Zoufalá Norma

Příspěvek od jirkahonda » 19 črc 2017 20:38

občan : Radši zajedu do Blovic do Penny či Lídlu a budu vědět,že za svý vydělaný peníze dostanu slušnou kvalitu a ne překvapení jako v Normě,kde je nákup většinou sázkou do loterie.

Občan

Re: Zoufalá Norma

Příspěvek od Občan » 19 črc 2017 23:29

Konec Normy se blíží, bude místo ní jiný supermarket... :!:

Občan navštěvující zastupitelstvo atd.

Libor

Re: Zoufalá Norma

Příspěvek od Libor » 20 črc 2017 14:16

Určitě by bylo lepší plné náměstí malých obchodů zaměřených na různé zboží, supermarkety nejsou nejlepší cesta za kvalitou... možná dobrá cesta za "nízkou" cenou, ovšem s ohledem na kvalitu... když to lidi nebudou kupovat, tak to časem nebudou nabízet.

Lidé byli za dob minulého režimu zvyklí , že žrádlo je dotované a tím je levné a chtějí ho levné i dnes, což prostě nejde. Tyto obchody se snaží jít lidem naproti a toto jim nabízet, ALE kvalita se s nízkou cenou moc neslučuje!
L.

jirkahonda
Příspěvky: 50
Registrován: 28 bře 2015 22:42
Jméno a příjmení: malej chytrej

Re: Zoufalá Norma

Příspěvek od jirkahonda » 20 črc 2017 20:28

Krámy ve starý zástavbě na náměstí,jako před 37mi lety co pamatuju,by mi vůbec nevadily ;)
Každý se staral o svůj krámek a zboží a nechalo se koupit vše potřebné.
No,uvidíme.
A ještě by se náměstí trochu oživilo,což zastupitelstvo pořád "nějak" neumí docílit 8-)

Občan Nepomuku

Re: Zoufalá Norma

Příspěvek od Občan Nepomuku » 21 črc 2017 15:17

Norma opravdu není nejlepší diskont, ale lepší něco než nic. Takhle před víkendem, nějakou akcí, nebo když jsou tu v létě chalupáři a výletníci, je před Normou parkoviště přeplněný a v krámě není k hnutí.
Hnusárny a nedostatky všeho druhu jsou dneska všude. Konzum mívá ceny vyšší, vietnamci si moc nelámou hlavu s hygienou, tam nemají to, tam zas ono, zkrátka žádný obchod není a nebude dokonalý.
Jen tak pro zajímavost dodávám, že zkažený kuřecí prsní řízky jsem nedávno koupil v COOPu v Blatné, balený vepřový z Lidlu smrdělo jak mršina (zakoupeno loni na podzim), filé zakoupený v jednom nejmenovaném místním obchůdku tvořila z poloviny smradlavá voda a z uzenin od "poctivého" řezníka ze Dvorce, bylo celé rodině špatně. Takže nejen Norma, ale všichni mají občas nebo trvale "své dny", kdy prodávají něco, co by prodávat neměli. A že v neděli o polednách nebyl chleba a pečivo, to je tragédie ...
Jo, chtělo by to konkurenci, ale pochybuju, že to budou krámky na náměstí. Náměstí není středem a centrem města pro všechny, dvě třetiny lidí bydlí buď na sídlišti nebo ve Dvorci, ti dají přednost spíš obchodu v místě nebo diskontu, kam budou moci snáz dojet a zaparkovat autem. Úzké uličky kolem náměstí a jeho povrch, to není zrovna to nejlepší pro pohodlné nakupování, to je spíš pro vyznavače adrenalinu.
Další diskont může něco přinést a zlepšit, ale jistý si tím nejsem. - Sám přiznávám, že když už makám v Plzni, tak tam taky nakoupím. A tchán s tchyní zase rádi nakupují v Blatné, protože tam jsou u silnice hned dva diskonty, na náměstí to celkem žije a je tam slušné řeznictví.
Norma je možná zoufalá, ale vyhlídky Nepomuku jako živoucího centra nákupů jsou ještě zoufalejší.

Zamčeno

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host