Farmářské trhy

Toto je staré diskusní fórum, bez možnosti přidávat příspěvky. Od 01.01.2018 najdete nové diskusní fórum na adrese http://diskuzni-forum.nepomuk.cz/.
Obecná diskuse o městě Nepomuk http://old.nepomuk.eu a dění v něm i blízkém okolí.
Pravidla fóra
Toto je staré diskusní fórum, bez možnosti přidávat příspěvky. Od 01.01.2018 najdete nové diskusní fórum na adrese http://diskuzni-forum.nepomuk.cz/.

Dodržuje Kodex diskutéra http://muj.idnes.cz/dukaty_info.asp?y=s ... kutera.htm. Porušení těchto zásad může mít za následek smazání příspěvku bez předchozího upozornění.

Přihlédněte, prosím, také k Desateru zásad etické a účinné diskuze http://www.agora-praha.cz/page-57/desat ... ne-diskuze.

Chcete upozornit na závadu na veřejném osvětlení, nepořádek na ulici, nedostatky v zimní údržbě atp.? Obraťte se rovnou na technické služby města Nepomuku – e-mail: info.ts@urad-nepomuk.cz, tel.: 606 064 933.
Přicházíte s jiným konkrétním nápadem, připomínkou, věcnou kritikou? Sdělte svůj podnět přímo městskému úřadu! E-mail: posta@urad-nepomuk.cz, tel.: 371 519 711. Děkuje Vám za Váš zájem o naše město!

Nebo použijte Obrázek
Martina

Farmářské trhy

Příspěvek od Martina » 17 zář 2017 18:50

Dobrý den, po delší době jsem byla na farmářském trhu. Kapela co tam hrála, tuhle zářijovou sobotu, byla výborná. Hudba dává trhům zase něco navíc. Za mě super. :)

Uživatelský avatar
Pavel Kroupa
Příspěvky: 152
Registrován: 17 lis 2014 12:38
Bydliště: Nepomuk
Kontaktovat uživatele:

Re: Farmářské trhy

Příspěvek od Pavel Kroupa » 18 zář 2017 08:53

Díky za chválu! Živá hudba patří k farmářským trhům již druhý rok a opravdu jim dodává správnou atmosférů, dělá z nich skutečnou "akci". Letos se podařilo i navýšit počet stánků (aktuálně kolem 25) a zajistit opravdu široký sortiment potravin. Populární jsou např. králíci z Trnčí (v sobotu vyprodáno během 2 hodin). Příště (14.10.) budou nově i živé ryby.

Informace k trhům najdete na http://trhy.nepomuk.cz

Zamčeno

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host