Radar

Toto je staré diskusní fórum, bez možnosti přidávat příspěvky. Od 01.01.2018 najdete nové diskusní fórum na adrese http://diskuzni-forum.nepomuk.cz/.
Obecná diskuse o městě Nepomuk http://old.nepomuk.eu a dění v něm i blízkém okolí.
Pravidla fóra
Toto je staré diskusní fórum, bez možnosti přidávat příspěvky. Od 01.01.2018 najdete nové diskusní fórum na adrese http://diskuzni-forum.nepomuk.cz/.

Dodržuje Kodex diskutéra http://muj.idnes.cz/dukaty_info.asp?y=s ... kutera.htm. Porušení těchto zásad může mít za následek smazání příspěvku bez předchozího upozornění.

Přihlédněte, prosím, také k Desateru zásad etické a účinné diskuze http://www.agora-praha.cz/page-57/desat ... ne-diskuze.

Chcete upozornit na závadu na veřejném osvětlení, nepořádek na ulici, nedostatky v zimní údržbě atp.? Obraťte se rovnou na technické služby města Nepomuku – e-mail: info.ts@urad-nepomuk.cz, tel.: 606 064 933.
Přicházíte s jiným konkrétním nápadem, připomínkou, věcnou kritikou? Sdělte svůj podnět přímo městskému úřadu! E-mail: posta@urad-nepomuk.cz, tel.: 371 519 711. Děkuje Vám za Váš zájem o naše město!

Nebo použijte Obrázek
Vladimir

Re: Radar

Příspěvek od Vladimir » 29 lis 2017 12:43

Dobry den, neni mereni rychlosti jak na pisecke, kde zu jeden Radar ridice uklidnuje, tak na te zeleznicni, kde nikdo nikoho neohrozuje i kdyz pojede trochu rychleji nesmysl?
Ci spise jen vybirani penez do obecni pokladny?
Nebylo by mnohem rozumejsi merit ve dvorci v Blatzenske ulice, kudy chodi deti do a ze skolky? Ta ulice se stala pomalu zavodistem mladych, a ty kamiony co tu zkratku objevili pri stvbe kruhoveho objezdu tam take rozhodne 50 nejezdi.

kobra11

Re: Radar

Příspěvek od kobra11 » 06 pro 2017 08:57

Tak nám kolem propadlého kanálu naproti faře přibyly blikačky a semafor... kdo ví zda v rámci vánočního osvětlení nebo se zde začnou vytvářet nějaké hodnoty spějící ke spokojenosti do teď zuřivě kolem kličkujících řidičů... :o

Zamčeno

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti