Nepomucký trojúhelník

Toto je staré diskusní fórum, bez možnosti přidávat příspěvky. Od 01.01.2018 najdete nové diskusní fórum na adrese http://diskuzni-forum.nepomuk.cz/.
Obecná diskuse o městě Nepomuk http://old.nepomuk.eu a dění v něm i blízkém okolí.
Pravidla fóra
Toto je staré diskusní fórum, bez možnosti přidávat příspěvky. Od 01.01.2018 najdete nové diskusní fórum na adrese http://diskuzni-forum.nepomuk.cz/.

Dodržuje Kodex diskutéra http://muj.idnes.cz/dukaty_info.asp?y=s ... kutera.htm. Porušení těchto zásad může mít za následek smazání příspěvku bez předchozího upozornění.

Přihlédněte, prosím, také k Desateru zásad etické a účinné diskuze http://www.agora-praha.cz/page-57/desat ... ne-diskuze.

Chcete upozornit na závadu na veřejném osvětlení, nepořádek na ulici, nedostatky v zimní údržbě atp.? Obraťte se rovnou na technické služby města Nepomuku – e-mail: info.ts@urad-nepomuk.cz, tel.: 606 064 933.
Přicházíte s jiným konkrétním nápadem, připomínkou, věcnou kritikou? Sdělte svůj podnět přímo městskému úřadu! E-mail: posta@urad-nepomuk.cz, tel.: 371 519 711. Děkuje Vám za Váš zájem o naše město!

Nebo použijte Obrázek
Zamčeno
Já a My

Re: Nepomucký trojúhelník

Příspěvek od Já a My » 05 srp 2015 13:13

Mirda víte o čem píšete? Co píšete je typický příklad demagogie. Je hezké,. že "dovolíte "milostivě pořadatelům galerie, aby si vystavovali obrazy ....pro Boha, on vám je někdo cpe před čumák násilím? Co máte co hodnotit, komu je v 9 hodin ráno brzo, nebo dlouho? Co když celou noc nespal, ať už z jakéhokoli důvodu? Jak můžete srovnávat provoz silnice, která existuje odnepaměti s invazí prskoletů, které se vytelí na 48 hodin někde, kde nemají vzhledem k zástavbě už dávno co dělat a způsobí tam omezení, hraničící s narušením svobod pohybu a dalších práv ? Divíte se pak hřebíkům na trati? Oni lidé jsou naštvaní opravdu dost a když se nedovolají spravedlnosti, ano spravedlnosti a zdravého rozumu, mohou vymyslet i něco mnohem horšího. Demokracie není kompromis, pokud těm termínům tedy opravdu rozumíte. To, co prosazujete je násilí a diktát. Vizitka symbolu režimu, ze kterého pochází celá akce NT. Ohňostroje jsou další nešvar,samozřejmě a mnohdy jejich produkce překračuje zákonné normy,ale diskusní téma je zde jiné...... Každý má právo dělat si co chce,ale aniž tím obtěžuje kohokoli, tím více tak velmi a na tak dlouhou dobu a ve srovnání se silnicí, absolutně zbytečně.

Trik a Pověra Hawking

Re: Nepomucký trojúhelník

Příspěvek od Trik a Pověra Hawking » 05 srp 2015 15:01

Jámy v sobě máme, někdo míň, někdo víc, černé díry zřítelnic. - Jednu z jam na sny mám a jinou zas na smetí.

Tyhle "já a my" jsou jen plné smetí. - Krátké omezení fyzické je mnohem přijatelnější než celoživotní omezení duševní.

"Já a my" = černá díra vzniklá po kolapsu rozumu, která veškeré argumenty bez užitku pohltí. Ani sebemenší paprsek poznání nemá šanci. S černou dírou nelze diskutovat, lze ji jen velkým obloukem minout a ignorovat. Kola vesmíru a závodních motorek se budou točit dál!

Ty "já(a)mo", kdo tě tu vykopal, tomu bych nakopal, kdo tě tu vyhloubil, to teda byl #&bil ...

Mirda

Re: Nepomucký trojúhelník

Příspěvek od Mirda » 05 srp 2015 15:35

Děkuji diskutujícímu "Já My" za velmi vkusnou přednášku politologie a více již nebudu přispívat. Přeji všem lidičkám, kteří něco v Nepomuku organizují, ať je to ohňostroj, výstava či NT, aby se vše povedlo a modlím se, aby lidé, kteří jsou proti nevyvedli ještě větší kravinu, než byli hřebíky na trati NT - což je více než ubohé a ohrozilo to zdraví závodníků (kteří za nic nemohou). Jinak všem doporučuji si poslechnout skladbu od skupiny The TapTap - ředitel autobusu, kde je krásný refrén "#&bec je #&bec a #&bcem zůstane" Mějte se fajn

človíček

Re: Nepomucký trojúhelník

Příspěvek od človíček » 07 srp 2015 09:39

Také přeji všem, kteří něco v Nepomuku organizují, ale neomezují a neznepříjemňují tím život ostatním, aby se jim vše vyvedlo. Přednáška politologie byla jistě přínosná, ale pouze někdo se nad ní zamyslí a jen někomu něco řekne. A nemyslím si, že zrovna těm, kteří mají plnou pusu deb….ů a blb….ců, když s nimi nebo s fanoušky akcí podobného typu nesouhlasí. Naštvané lidičky dobře chápu, ale řešit to takovým způsobem jakým je vysypání hřebíků na silnici je velmi nebezpečné, nesmyslné a určitě to není ten správný způsob protestu. S velkou pravděpodobností tím žádnou z kritizovaných akcí nezastavíte, jen dáte trumf do ruky jejich pořadatelům a příznivcům.

Sportovní a kulturní vyžití v Nepomuku určitě je a kdo chce, tak si jej najde i bez toho, aby někomu znepříjemnil život. Myslím si, že obyčejní obyvatelé by před podobnými omezujícími a hlučnými akcemi dali přednost tomu, aby v Nepomuku byly spravené silnice, chodníky, všude zastřešené čekárny, zlepšila se koordinace dopravní obslužnosti (vlaky x autobusy, doprava směr Klatovy), byl zbudován větší areál na koupání pro širokou veřejnost (jako např. V Blovicích), aby byla větší možnost pracovního uplatnění, zvýšila se kupní síla, což by znamenalo určitě i větší nabídku zboží a různorodost obchodů, apod. K rozkvětu městečka a ke spokojenosti občanů by to určitě přispělo nemalým dílem.

Já a já

Re: Nepomucký trojúhelník

Příspěvek od Já a já » 07 srp 2015 14:20

Již moudrý pan Werich říkal, že "diskutovat s blbci je ztráta času a navíc je uvádíme v omyl, že je bereme na vědomí. A tedy další diskuse s #&bcem znamená, že už diskutuje více blbců.", když už jsme u toho výrazu.Bohužel se už pana Wericha nezeptáme,co s blbci, kteří jsou invazní, což ale blbci většinou jsou. Proto je blbost a blbci horší, než morová rána. Ještě mnohem starší moudro ale říká, že "kde selže diplomacie, nezbývá,než sáhnout k násilí", od čehož se sice Já distancuji, ale historie je dokladem, že tenhle citát platí.Vesmír tady jistě bude dál, ale dříve či později určitě bez blbců a blbostí, jako jsou zbytečný smrad a kravál......

Echohlas

Re: Nepomucký trojúhelník

Příspěvek od Echohlas » 07 srp 2015 14:30

Malí kluci na písečku vřískají, že mají odevzdat kyblíček a lopatičku a jít si jinam hrát, a nebo už rovnou spát.

podporovatel

Re: Nepomucký trojúhelník

Příspěvek od podporovatel » 20 říj 2015 18:49

Přeji krásný den... Tak datum na Nepomucký trojúhelníku je už znám... A to 30-31.7 2016... Tak doufám že už se na AKCI těšíte... ;)

Krk

Re: Nepomucký trojúhelník

Příspěvek od Krk » 23 říj 2015 23:54

Netěšíme a doufáme, že žádný další ročník Trojúhelníku se konat nebude.

tonda

Re: Nepomucký trojúhelník

Příspěvek od tonda » 08 pro 2015 22:49

Přeesněěě,zakažme vše,co se tu děje ;) :D

jakob

Re: Nepomucký trojúhelník

Příspěvek od jakob » 13 pro 2015 15:03

Zakažte si v Nepomuku třeba i dýchat a budete tam mít úplně kulové h. Můžete si na hřišti vyhrabat důlek a cvrkat kuličky. U toho máte ticho a nic vám nesmrdí. Tuto činnost můžete provádět 354 dni v roce. Mi kteří potřebujeme k životu jiného koníčka, potřebujeme toto hřiště pouze dva dny v roce.
Termín závodů je znám více jak půl roku dopředu. Najděte si na ty dva dny program třeba v šachovék klubu. Jestli, že jste se narodili proto, aby jste celé dny prochrápali na gauči. Tak je to stejně jedno protože potom jste tady stejně zbytečně.

Zamčeno

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti