Opět zima a opět kloužeme

Toto je staré diskusní fórum, bez možnosti přidávat příspěvky. Od 01.01.2018 najdete nové diskusní fórum na adrese http://diskuzni-forum.nepomuk.cz/.
Obecná diskuse o městě Nepomuk http://old.nepomuk.eu a dění v něm i blízkém okolí.
Pravidla fóra
Toto je staré diskusní fórum, bez možnosti přidávat příspěvky. Od 01.01.2018 najdete nové diskusní fórum na adrese http://diskuzni-forum.nepomuk.cz/.

Dodržuje Kodex diskutéra http://muj.idnes.cz/dukaty_info.asp?y=s ... kutera.htm. Porušení těchto zásad může mít za následek smazání příspěvku bez předchozího upozornění.

Přihlédněte, prosím, také k Desateru zásad etické a účinné diskuze http://www.agora-praha.cz/page-57/desat ... ne-diskuze.

Chcete upozornit na závadu na veřejném osvětlení, nepořádek na ulici, nedostatky v zimní údržbě atp.? Obraťte se rovnou na technické služby města Nepomuku – e-mail: info.ts@urad-nepomuk.cz, tel.: 606 064 933.
Přicházíte s jiným konkrétním nápadem, připomínkou, věcnou kritikou? Sdělte svůj podnět přímo městskému úřadu! E-mail: posta@urad-nepomuk.cz, tel.: 371 519 711. Děkuje Vám za Váš zájem o naše město!

Nebo použijte Obrázek
Jana

Opět zima a opět kloužeme

Příspěvek od Jana » 29 pro 2017 20:49

Nemůžu si odpustit a "nepochválit" technické služby za opět krásný úklid sídliště Na vinici III. Kdyby bylo sídliště na rovině, pak by "stačilo" projet radlicí a následně nasolit, na ledu na rovině se dá tak nějak se někam dostat, ale z kopce to jde velmi špatně.
Vím, že město má v současné době minimum pracovníků na tento úklid, ale kdyby dneska v dopoledních hodinách nebyl viděn traktůrek na údržbu chodníků, v sídlišti, asi bych dnešní komentář nepsala.
Dostat se ze sídliště od křižovatky domu 552 k poliklinice, je opravdu velký problém, nestaženo a nenasoleno, ač denní teplota byla pod nulou odhadem -3st, sůl by pomohla. A což teprve obyvatelé domu 551, tak ti mají opradu smůlu, protože těch kopců jde k nim několik a od té doby, co zavřeli potraviny, jde o opravdu nedotčenou zimní lokalitu.
A jen coby dodatek, to že tady bydlí velké množství důchodců jak starobních, tak invalidních, víme všichni. :?: :!:

Mrazík

Re: Opět zima a opět kloužeme

Příspěvek od Mrazík » 30 pro 2017 00:36

To není zanedbaná údržba, to jen obleva nepřišla dost rychle! Počasí teď blbne a lidi blbnou ještě víc...

Ten

Re: Opět zima a opět kloužeme

Příspěvek od Ten » 30 pro 2017 22:57

Tak co uz je ti teplo Terelko?

Zamčeno

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti