hotel Dvorec

Toto je staré diskusní fórum, bez možnosti přidávat příspěvky. Od 01.01.2018 najdete nové diskusní fórum na adrese http://diskuzni-forum.nepomuk.cz/.
Obecná diskuse o městě Nepomuk http://old.nepomuk.eu a dění v něm i blízkém okolí.
Pravidla fóra
Toto je staré diskusní fórum, bez možnosti přidávat příspěvky. Od 01.01.2018 najdete nové diskusní fórum na adrese http://diskuzni-forum.nepomuk.cz/.

Dodržuje Kodex diskutéra http://muj.idnes.cz/dukaty_info.asp?y=s ... kutera.htm. Porušení těchto zásad může mít za následek smazání příspěvku bez předchozího upozornění.

Přihlédněte, prosím, také k Desateru zásad etické a účinné diskuze http://www.agora-praha.cz/page-57/desat ... ne-diskuze.

Chcete upozornit na závadu na veřejném osvětlení, nepořádek na ulici, nedostatky v zimní údržbě atp.? Obraťte se rovnou na technické služby města Nepomuku – e-mail: info.ts@urad-nepomuk.cz, tel.: 606 064 933.
Přicházíte s jiným konkrétním nápadem, připomínkou, věcnou kritikou? Sdělte svůj podnět přímo městskému úřadu! E-mail: posta@urad-nepomuk.cz, tel.: 371 519 711. Děkuje Vám za Váš zájem o naše město!

Nebo použijte Obrázek
Zamčeno
občan z Dvorce

Re: hotel Dvorec

Příspěvek od občan z Dvorce » 27 pro 2016 08:55

Je vidno, že někteří mají "chuť a sílu" řešit to, co bylo a nehodnotí příliš to co bude. No což, každého věc. Já jsem taky občan z Dvorce a jde mi spíš o to, že se z budovou "hotelu" po mnoha letech něco děje k lepšímu! A pokud se povede i oprava sálu a ostatního zázemí hospody, bude to jen dobře. Předpokládám, že ukončení smluv s bývalým provozovatelem sálu a hospody (a nejen s ním - např. prodejce nápojů) souviselo s novou investicí a přestavbou hotelu na komunitním dům.

Zdar a sílu...

Taky občan z Dvorce

f holub

Re: hotel Dvorec

Příspěvek od f holub » 27 pro 2016 13:29

Dobrý den Dvorečáku,
nyní když vím že Váš příspěvek není dílem provokatéra(abych byl dost apolitický) zkusím Vám odpovědět na Vaše příspěvky.
Bod první:
Forum SNK bylo vytvořeno jako reakce na zrušení diskusního fora na stránkách města,po návratu tohoto na stránky města ,ztratilo význam.
Nebylo vytvořeno pouze pro účel ,který máte na mysli,ale i pro takové lidi jako jste vy.
Jsou lidé které zklamu i kdybych se přetrhl,asi patříte mezi ně,můj příspěvek nebyl odpovědí,ale zcela vážně míněným povzdechem.
K bodu P.S. mohu pouze konstatovat že Vámi popisované praktiky jsem si mnohokrát prožil,ale nezabránilo mně to nikdy ,abych se pod své názory nepodepsal.
Co se týká postupů a rozhodování rady ,všechny jsou kontrolovány úředníky a konzultovány s právníkem,takže věřím že jsou dle zákona v pořádku.
Závěrem mi nedá ,abych trochu nezapochyboval o Vaší nestrannosti,vzhledem k různorodosti Vámi zde popisovaných tématů viz.Z hotelu na Michka ,z Michka kam?
mne to vede k názoru že kamkoliv ,aby bylo vidět že je všechno špatně.

Dvorečák

Re: hotel Dvorec

Příspěvek od Dvorečák » 03 led 2017 15:06

Dobrý den.

Pro občana Dvorce. Já s Vámi souhlasím. Dvorec potřebuje hotel opravit, ale když se mrhá finančními prostředky, tak na opravy pak moc nezbyde a o to mne šlo.

Pane Holube. děkuji Vám za odpověď. Vážím si toho. Né! Opravdu není vše špatně. Není mým záměrem vše pošpinit. Jen jsem narazil na téma proplacení odstupného. Bylo mi čtenářem odpovězeno, že tuto věc zastupitelstvo schválilo a pověřilo Radu vyřešením. Já jsem si usnesení přečetl, shlédl zasedání a mým závěrem bylo to co jsem napsal v minulém příspěvku. To, že jsem narazil na zasedání, kde se kupovali pozemky od pana Michka, bylo pro mne zajímavé zjištění a potvrzuje to moji domněnku, že vše není tak jak by mělo být. Osobně si myslím, že obě tyto věci (pozemky, které Město nutně potřebovalo koupit a jeden Radní za tuto věc urputně bojuje a pak odstupné) mají společné jmenovatele - jsou to lidé kolem fotbalu a jak všichni dobře víme, tak v Radě máme dva fotbalisty a to se věci ihned lépe prosazují.

Jak ale říkám, je to můj názor a možná se pletu. Doufám, že se časem pravda ukáže. Mimochodem jste mi neodpověděl na otázku jak Rada k této částce došla. To je velmi jednoduchá otázka. Děkuji

Hezký rok 2017. Občan Dvorce

jjj

Re: hotel Dvorec

Příspěvek od jjj » 19 úno 2017 22:09

Dobrý den,
chtěl bych se zeptat, proč bylo zrušeno výběrové řízení na rekonstrukci podlahy společenského sálu Hotelu Dvorec?
Z přiloženého pdf dokumentu to není zcela zřejmé.
Dál bych se chtěl zeptat, jak probíhají práce na komunitním domu, práce na opravě sálu a zda již začaly práce na opravě a přestavbě restaurace.
Případně, jak jsou reálné výše uvedené termíny otevření.

Děkuji

f holub

Re: hotel Dvorec

Příspěvek od f holub » 20 úno 2017 12:39

Dobrý den,
ve specifikaci materiálů bylo zadání,které umožnovalo použít i levnější podkladní vrstvy,které neodpovídají požadavkům zatížení zamýšleného využití.
Termín otevření komunitního domu ,předpokládá se květen,ale je možné že to bude dřív.
Spolu s otevřením komunitního domu chceme otevřít i sál ,který bude samostatnou budovou se vším zázemím,tzn samostatné topení,sociální zařízení,výčep ,šatny atd.
Sál je v současnosti připraven pro vymalování a položení nových parket.Ve čtvrtek se započne s výměnou oken,probíhá připojení na plyn a vodu.
Budova hospody je ve stadiu povolovacího procesu.

f holub

Re: hotel Dvorec

Příspěvek od f holub » 24 úno 2017 19:42

dobry den,
omlouvám se všem účastníkům tohoto fora,trochu jsem zmastil termìny,
otevřenî komunitního domu předpokládá se červenec,ale možná to bude i dřív a sál
v květnu.

ppm

Re: hotel Dvorec

Příspěvek od ppm » 05 čer 2017 12:19

Dobrý den všem,
chtěl bych se zeptat, v jakém stavu je současnosti výstavba komunitního centra, sálu a restaurace?
Moc mě mrzí, že o jedné z největších investičních akcí ve Dvorci nejsou téměř žádné informace a pokud jsou, tak jen velmi povrchní.
Před 14-ti dny byl otevřen sál hotelu. Škoda jen, že propagace byla velmi slabá a že akce probíhala v souběhu s dalšími akcemi v Nepomuku.
Sál je velmi hezký, citlivě zrekonstruován. Bohužel jeho vybavenost je minimální. Dále chybí jakákoliv informace o možnosti využití sálu, např. pro komerční záležitosti, tedy pokud je o toto vůbec zájem ze strany města. Není známa cena za pronájem, účtování energií, pronájem chlazení atd.
Je velkou škodou, že o otevření sálu nikde nepadlo ani slovo. Ani v NN 06/2017. Nikde žádné foto, nikde zmínka o firmách, které se na tom podílely a konečně, není ani známa cena za rekonstrukci.
Co se týče komunitního domu, tak je vidět, že se na stavbě finišuje, ale kromě pár foto opět žádná informace. Tedy alespoň na oficiálním webu města.
Škoda.
A restaurace, to je kapitola sama pro sebe. Kromě fráze, že by měla sloužit, společně se sálem, obyvatelům komunitního domu a širokému okolí - nic. Ale vůbec nic. Tato věta byla mnohokrát publikována a ve mně budí pocit, že si můžu vyložit slova "by měla" jako slovo "nemusí".
Zhruba před 3/4 rokem jsme byli ujišťováni zástupci města, že restaurace ve Dvorci je jejich priorita. A že není nereálný termín otevření podzim 2017.
Nebo ještě probíhá schvalovací proces? Já nevím, jsou tyto informace tajné? Pokud ne, tak proč o tak významné investici neinformujete obsáhleji.
Já chápu, že prostředky vynaložené na opravu sálu a na rekonstrukci restaurace jsou a budou značné, ale snad právě proto by si to zasloužilo přiměřenou prezentaci.

f holub

Re: hotel Dvorec

Příspěvek od f holub » 05 čer 2017 13:47

Dobrý den,
k Vašemu příspěvku pouze tolik:
Otevření sálu v květnu bylo zkouškou provozu ,pro odstranění možných nedostatků před oficiálním otevřením sálu -
Oficiální zprovoznění sálu je ve čtvrtek 18.06 2017 ,kdy v hotelu zasedá zastupitelstvo města a na Vaše otázky je možno odpovědět .
Můžeme si tam popovídat o Vašich představách o vybavení,když to co tam je se Vám jeví jako minimální výbava.
Za malou propagaci těchto staveb se za svoji osobu omlouvám ,ale držím se celý život toho že je důležitý výsledek a ne mnoho řečí okolo.
F.Holub

ppm

Re: hotel Dvorec

Příspěvek od ppm » 05 čer 2017 16:49

Dobrý den pane Holube
a děkuji za odpověď.
18.6. budu mimo ČR, ale to je celkem jedno.
O vybavenosti sálu je asi teď opravdu zbytečné se bavit, když doteď nikdo neřekl, jak bude vlastně využíván a jaké budou podmínky pro jeho provozování.
O restauraci jste, bohužel, neřekl ani slovo, takže zbývají jen otazníky.
Co se týká Vaší poslední odpovědi, tak bychom mohli nazývat propagaci stavby - třeba reportáží ze stavby.
Vaše věta, že je důležitý výsledek a ne mnoho řečí okolo, je hezkým bonmotem, ale nechci se vás dotknout, jediné co mě napadá je, my to nějak uděláme, ale ať nám nikdo do toho nekecá a nekouká pod ruce. Není to škoda?

f holub

Re: hotel Dvorec

Příspěvek od f holub » 06 čer 2017 08:55

Dobrý den,
musím se opět omluvit,jak vidno mám problemy s datumem.Zasedání je 15.6.2017.
Pokud ani v tomto termínu nemůžete přijít na hotel,tak Vám odpovím zde.
Co se týká vybavenosti sálu,je tam opravdu jenom základní vybavení,pronájem má mít na starosti odbor kultury a způsob využití by měl vyplynout z právě probíhající ankety na stránkách města a z diskuse s občany,která má přinést poznatky jak nejlépe toto zařízení využít.
Zatím je představa taková že sál bude na akce pronajímán na základě smlouvy o výpůjčce,
Výčep na sále by měl být provozován nájemcem ,na nájemce výčepu je vypsáno výběrové řízení .
Pokud by byla domluva s tímto nájemcem ,rádi bychom otevřeli tento výčep do doby dostavby hotelu,na kterém se pokračuje
a je ve fázi zpracování projektové dokumentace.
Dosavadní návrh provedení musel být přepracován na základě připomínek statika.Pokud vše dopadne mohla by stavba započít v září.
Tolik k Vašim otazníkům.

Zamčeno

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti