Ekologická katastrofa

Toto je staré diskusní fórum, bez možnosti přidávat příspěvky. Od 01.01.2018 najdete nové diskusní fórum na adrese http://diskuzni-forum.nepomuk.cz/.
Obecná diskuse o městě Nepomuk http://old.nepomuk.eu a dění v něm i blízkém okolí.
Pravidla fóra
Toto je staré diskusní fórum, bez možnosti přidávat příspěvky. Od 01.01.2018 najdete nové diskusní fórum na adrese http://diskuzni-forum.nepomuk.cz/.

Dodržuje Kodex diskutéra http://muj.idnes.cz/dukaty_info.asp?y=s ... kutera.htm. Porušení těchto zásad může mít za následek smazání příspěvku bez předchozího upozornění.

Přihlédněte, prosím, také k Desateru zásad etické a účinné diskuze http://www.agora-praha.cz/page-57/desat ... ne-diskuze.

Chcete upozornit na závadu na veřejném osvětlení, nepořádek na ulici, nedostatky v zimní údržbě atp.? Obraťte se rovnou na technické služby města Nepomuku – e-mail: info.ts@urad-nepomuk.cz, tel.: 606 064 933.
Přicházíte s jiným konkrétním nápadem, připomínkou, věcnou kritikou? Sdělte svůj podnět přímo městskému úřadu! E-mail: posta@urad-nepomuk.cz, tel.: 371 519 711. Děkuje Vám za Váš zájem o naše město!

Nebo použijte Obrázek
Posel špatných zpráv

Ekologická katastrofa

Příspěvek od Posel špatných zpráv » 27 bře 2016 10:56

Nerad používám příliš silná slova, ale při pohledu na ten hnus, co dnes teče z "čističky" mě nic jiného nenapadá.
Já mám svojí studnu a přesto musím platit ZaKu nemalé stočné za to, že pouštím odpad do kanalizace a tak bych byl rád, kdybych za své peníze dostal odpovídající službu.
Nemyslím si, že by tohle dokázal vyřešit někdo z vedení města, ale kdyby měl kdokoli nějaký smysluplný nápad, opravdu by to bylo zapotřebí.
Kdo nevěří, ať si dnes udělá procházku do Kláštera....bude mu smutno :-(

Zamčeno

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host